Psychologia zdrowia 

        Nasze ciało fukncjonuje tak, jak pokieruje nim nasza głowa. Potrzeba wiele wysiłku intelektualnego aby podejmować codzienne troski i trud. Życie codzienne to cierpienie, które staje się nieraz nie do zniesienia. Cierpisz Ty, Twoi bliscy. Podupadasz na zdrowiu, ogarnia Cię zniechęcenie, rozpacz, bezsilność? Pamiętaj, to Twój mózg poprzez różne sygnały, np. drętwienie nogi lub silny ból głowy pragnie ci powiedzieć, że coś dzieję się właśnie w Twojej psychice, w Twoim wnętrzu! Ten dział naszej oferty jest specjalnie dla Ciebie! Podejmij dodatkowy wysiłek aby udowodnić, że potrafisz tego dokonać i zrób krok w stronę lepszego życia. Pozwól sobie zrozumieć mechanizm działania psychosomatyki i tych emocji, które chcą ciągnąć Ciebie 'w dół', nie pozwól aby  to one miały nad Tobą władzę. Pozbądź się 'balastów' i bądź zdrowym, silnym człowiekiem! Zwyciężaj siebie! 

Szukasz rozwoju? Chcesz lepiej zrozumieć siebie? Masz pytania natury psychologicznej dotyczące sfery mentalnej?

Pozwól sobie na poznanie siebie w takim stopniu, abyś czuł się ze sobą swobodnie, po prostu dobrze. Zajrzyj wgłąb siebie i spróbuj odnaleźć tam człowieka który jest silny, twórczy i gotowy do działania.

Nasz trening pomoże Ci w tym. Podaruj sobie szansę rozwoju i podniesienia jakości Swojego życia. Naprawdę stać Cię na to ! Rozerwij swoje kajdany, daj się ponieść swojej energii, swojej witalności. Obudź w sobie moc i gotowość do działania. Odrzuć balast, który Cię ciągnie 'w dół'. Odkryj w sobie potencjał, daj się zauważyć. Nadaj swojemu życiu sens, spróbuj odnaleźć radość i siłę. Wszystko czego potrzebujesz już masz w sobie! 

Odkryj to !

Zapraszamy !

                                       psychologia zdrowia 

Kochasz życie ?

A czy szukasz rozwoju?

A może dopadł Cię kryzys?

Jak ważne są dla Ciebie zdrowie, rodzina, praca, aktywność ???

Szukasz motywacji? Inspiracji?

A może czujesz, że tracisz kontakt z samym sobą, że źle ci jest w twoim życiu ?

zatem:

jeśli chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak?

jeśli chcesz by ta zmiana była konkretna, twórcza, ciekawa...

jeśli zdrowie i życie to wartości które mają dla ciebie znaczenie a doszedłeś do miejsca w którym stanąłeś na rodrożu i nie wiesz co zrobić?

Uwolnij ten potencjał który masz w sobie!

Skorzystaj z naszego kontaktu. 

powrót na stronę główną