Zakres usług

Profesjonalne badania psychologiczne
Psychotesty to zwyczajowa i potoczna nazwa badań psychologicznych. W naszej pracowni wykonasz badanie umożliwiające Ci nie tylko posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami ale też pracę na stanowisku kierowcy. Sprawdź obok !!! l
Zapraszamy do kontaktu !

Pomoc psychologiczna
Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które są zaniepokojone stanem swojego małżeństwa i rodziny.  Jeżeli martwisz się swoją sytuacją domową, rodzinną, małżeńską a zależy Ci na rozwiązaniu istniejących problemów - niezwłocznie zadzwoń i umów się na wizytę!

Zapraszamy do kontaktu !

Konsultacje psychologiczne dla osób konsekrowanych

Długoletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć wachlarz kompleksowych usług dla kandydatów na kapłanów, kapłanów, seminarzystów zakonników, sióstr zakonnych oraz kandydatów do życia konsekrowanego.  Oferujemy szereg działań opieki psychologicznej przeznaczonej dla duchownych.

Zapraszamy do kontaktu !

Szkolenia i edukacja
Osoby zainteresowane szkoleniem indywidualnym jak też pracowniczym zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej pracowni: wśród szkoleń znajdują się np. m.in. trening asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.  Szczegóły dostępne po kontakcie osobistym.
Zapraszamy do kontaktu !

Psychologia sportu
Trening mentalny i psychologia sportu to szczególna forma działalności naszej firmy, która rozwija się bardzo dynamicznie. Współczesny sportowiec, niezależnie od rodzaju uprawianej dyscypliny sięga coraz częsciej po narzędzia znane psychologii sportu oraz treningowi mentalnemu. Nie da się przecenić roli mentalcoacha w sukcesie jaki odnosi zawodnik - sportowiec, który postawił na zrównoważony trening zarówno fizyczny, taktyczny oraz mentalny. Jeśli zaczynasz swoją karierę sportową niezależnie indywidualnie czy grupowo sięgnij po wsparcie mentalne i uzupełnij swoją wiedzę! Twoja świadomość oraz konretne umiejętności rozwiną się! Osiągniesz wysokie wyniki startowe poprzez nowe techniki rozwoju i treningu umysłowego! A może masz kryzys związany z kontuzją, spadkiem motywacji? Ten dział,  jest właśnie dla Ciebie!
Zapraszamy do kontaktu !

Psychologia  małżeństwa i rodziny
Podstawową komórką społeczną powinna być rodzina. Współczesny model rodziny przeżywa chwilę swoistej próby czasu. Roli rodziny nie można przecenić, szczególnie wiedzą o tym psychologowie zajmujący się tą tematyką. Proponuję Ci zatem, jeśli jesteś zaniepokojony swoją sytuacją domową, rodzinną, a nade wszystkim małżeńską - zrób krok i zmień swoje życie na lepsze, szczęśliwsze. Bogatszy o wiedzę z zakresu panujących dysfunkcji społecznych oraz ich źródeł, pozwól sobie na twórcze zmiany i takie przedsięwzięcia w zaciszu swojej rodziny, które pozwolą na zbudowanie enklawy! Silnego związku o dobrych relacjach, z właściwym wzajemnym szacunkiem i pełnego zrozumienia. Nie czekaj dłużej, już najwyższy czas! 
Zapraszamy do kontaktu ! 

Psychologia  zdrowia
Nasze ciało fukncjonuje tak, jak pokieruje nim nasza głowa. Potrzeba wiele wysiłku intelektualnego aby podejmować codzienne troski i trud. Życie codzienne to cierpienie, które staje się nieraz nie do zniesienia. Cierpisz Ty, Twoi bliscy. Podupadasz na zdrowiu, ogarnia Cię zniechęcenie, rozpacz, bezsilność? Pamiętaj, to Twój mózg poprzez różne sygnały, np. drętwienie nogi lub silny ból głowy pragnie ci powiedzieć, że coś dzieję się właśnie w Twojej psychice, w Twoim wnętrzu! Ten dział naszej oferty jest specjalnie dla Ciebie! Podejmij dodatkowy wysiłek aby udowodnić, że potrafisz tego dokonać i zrób krok w stronę lepszego życia. Pozwól sobie zrozumieć mechanizm działania psychosomatyki i tych emocji, które chcą ciągnąć Ciebie 'w dół', nie pozwól aby  to one miały nad Tobą władzę. Pozbądź się 'balastów' i bądź zdrowym, silnym człowiekiem! Zwyciężaj siebie! 
Zapraszamy do kontaktu !

Psychologia  śmierci
"Ze śmiercią jest tak jak ze statkiem, który się oddala w stronę horyzontu. Jest taka chwila, kiedy już znika. Ale to, że go nie widać, nie znaczy, że on nie istnieje."
Psychologia umierania, śmierci, nowotworów, niepełnosprawności i rehabilitacji to także oferta naszego gabinetu ( w tym również haptonomia). Nasz specjalista pomoże Ci przejść kryzys związny z sytuacją domową czy rodzinną, w której czujesz się samotny/samotna lub bezsilny... Utraciłeś sens życia? Wydaje ci się, że to koniec? Sądzisz, że wszystko jest takie trudne i bez wyjścia? Boisz się porozmawiać o śmierci i umieraniu? Spróbuj i odważ się na jeszcze jeden krok. To trudne, ale poniekąd nie masz wyjścia... więc spróbuj.... pozwól sobie na jeszcze jedną szansę, na pomoc, na zrozumienie trudnej sytuacji ale również rozważenie o śmierci - pomimo lęku przed nią. Być może wydaje Ci się że Twój los jest beznadziejny, a Twoje życie z uwagi na sytuację, w której się znalazłeś (lub Twój bliski) to  jedno wielkie cierpienie... Nie czekaj, spróbuj to zmienić - sprawdź jak pracujemy, może nie jest tak źle? Być może jest ktoś, kto Ci pomoże... 
Zapraszamy do kontaktu !

Psychologia  pracy
Psychologia pracy to dziedzina dotycząca każdego człowieka aktywnego zawodowo jak również chcącego podjąć się aktywizacji zawodowej. Wszelaka działalność zawodowa w życiu jednostki to nie tylko aspekt finansowy. Należy rozpatrywać osobę także na poziomie samorealizacyjnym czy poznawczym. Pewne prace wymagają szczególnych predyspozycji psychomotorycznych. Przydatność do niektórych zawodów orzeka się podczas badań psychologicznych. Trudno napisać więcej - po prostu przyjdź i sprawdź się! Być może potrzebujesz także odpowiedni dokument, na podstawie którego będziesz mógł podjąć pracę w charakterze operatora maszyn i urządzeń, wózków jezdniowych, pojazdów służbowych i innych, gdzie potrzebna jest np. obsługa operatora - człowieka. A może jako osoba pełniąca funkcje społeczne jako sędzia, prokurator, pracownik ochrony czy inny urzędnik podlegając pod okresowe badania zechcesz sprawdzić swoje funkcjonowanie psychologiczne?
            Psychologia pracy to nie tylko badania psychologiczne w zakresie konkretnych stanowsik zawodowych, to także wsparcie w procesie rekrutacji oraz terapia wypalenia zawodowego, spadku motywacji oraz coaching zawodowy. Jeśli jesteś gotowy na innowacyjne zmiany ta oferta jest dla Ciebie! 
Zapraszamy do kontaktu ! 

U nas wykonasz badanie, jeżeli:


Nasze priorytety

image

Wiedza

Współczesne zaawansowane technologie przyczyniają się do naszego rozwoju. Trzeba umieć wybrać te, które naprawdę służą człowiekowi. 

image

Skuteczność

Aby rowiązać problem trzeba mieć nie tylko wiedzę, ale też umiejętności trafnego zdefiniowania problemu.

image

Bezpieczeństwo

W naszym gabinecie otrzymasz bezpieczeństwo i zrozumienie. Stawiamy na  Twój komfort.  Ważne są dla nas Twoje emocje, ważny jest dla nas każdy człowiek.   

image

Gwarancja

Współpraca z nami gwarantuje Ci podjęcie skutecznej zmiany, której celem jest Twoja satysfakcja oraz  osiągnięcie odpowiedniego poziomu pożądanego dobrostanu psychicznego.  

image

Dyskrecja

Korzystając z naszych usług Klient otrzymuje gwarancję pełnej dyskrecji. Wszelkie sprawy dotyczące każdego spotkania zostają objęte nie tylko tajemnicą zawodową, ale też kodeksem pracy oraz kontraktem zawieranym w naszym Gabinecie.

image

Anonimowość 


Szanujemy Twoją PRYWATNOŚĆ !  Dla nas ważny jest Twój indywidualizm, poczucie Twojej nietuzinkowości, jednostkowości i anonimowości. Każda osoba to żywy człowiek pełen wartości.

image

Czas

W trosce o ten cenny dar, dla naszych Klientów uruchomiliśmy telefony rejestracyjne. Wyberz  dogodny termin i zamów możliwość przypomnienia o wizycie. Możesz też wysłać wiadomość SMS.