Nasz Gabinet Psychologiczny to miejsce bezpieczneMając na uwadze Twoją prywatność, poczucie anonimowości oraz indywidualność gabinet znajduje się w spokojnej, bezpiecznej okolicy.
Ważna jest dla nas Twoja osoba a także Twój cenny czas, dlatego każda wizyta dostosowana jest do Twoich możliwości i potrzeb.

W Naszej Pracowni stawiamy na profesjonalizm W naszym Gabinecie podczas spotkania uzyskasz trafną, rzetelną diagnozę. Staramy się reagować na każdy sygnał Klienta, stawiamy na jakość naszej usługi. Zawsze też uzyskasz odpowiedź na nurtujące Ciebie pytania i potrzeby. Nasze doświadczenie jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas!
 

W Naszej Pracowni ważny jest dla nas Twój sukcesKażdy Klient traktowany jest indywidualnie. W standardzie otrzymuje On szczegółowe omówienie problematyki dotyczącej spotkania, niezależnie w jakim celu spotyka się podczas wizyty w naszym Gabinecie. Czy wykonujesz badania jako kierowca czy potrzebujesz wsparcia psychologicznego czy konsultacji - uzyskasz wyczerpujące informacje przede wszystkim mające na celu podniesienie jakości Twojego życia. Przyjdź i przekonaj się Sam ! 

Nasz Gabinet prowadzi różne formy pomocyW ofercie Naszej Pracowni mogą Państwo znaleźć różne formy pracy, wśród nich, m.in.:
trening mentalny, coaching, pomoc psychologiczna, wsparcie psychologiczne, konsultacja psychologiczna, psychoedukacja, terapia, psychoterapia. Formy pracy ustalane są podczas pierwszego spotkania w zależności od indywidualnych oczekiwań, preferencji, potrzeb oraz zakresu spotkania - problematyki wizyty. 

Nasza Placówka otwarta jest na współpracę z osobami w różnym wiekuWiek nie ma dla nas znaczenia. Jeśli doszedłeś do wniosku, że potrzebujesz zmian, informacji, orzeczeń, opinii, po prostu umów się na wizytę i uzyskaj  dokumentację / pomoc / wsparcie, które w danym momencie potrzebujesz.

Nasz Gabinet posiada wysokiej jakości referencjeNa życzenie Klientów posiadamy bazę referencji uzyskanych na przestrzeni lat z różnych instytucji, firm, oraz osób indywidualnych. Szczegóły dostępne na miejscu. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Kientów po prostu umów się na wizytę w dowolnej, interesującej Ciebie tematyce.

W wyniku badania/wizyty otrzymasz orzeczenie/konsultację lub pomoc
Przykładowe orzeczenie zawiera informacje o istnieniu lub braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy lub do kierowania pojazdami.
Przykładowa opinia psychologiczna zawiera krótką informację nt. funkcji psychologicznych Twojej osoby. W zależności od celu spotkania uzyskasz stosowne dokumenty.

Zgłaszając się na wizytę / badanie psychologiczne należy zabrać ze sobą

- dowód osobisty
- prawo jazdy (jeżeli nie zostało zatrzymane)
- odpowiednie skierowanie na badanie psychologiczne  (jeśli jesteś pracodawcą - pobierz TUTAJ)
- w przypadku osób noszących okulary - zarówno te do "jazdy" jak i do "chodzenia", a także do  "czytania".
 


Informacje firmowe :


Łukasz  Jankiewicz  psycholog, specjalista w zakresie psychologii transportu,  psychologii pracy, psychologii małżeństwa i rodziny, psycholog sportu.  

image Uprawnienia

Psycholog  oraz Pracownia posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz wymagane uprawnienia do przeprowadzania psychologicznych badań w zakresie psychologii pracy i transportu

image      Doświadczenie
                                                                                   

             Wiele lat pracy z ludźmi pozwala na osiągnięcie
      optymalnego modelu specjalizacji w dziedzi-   
    nach, które stanowią przedmiot naszej oferty.        Dołącz do grona naszych zadowolonych                   Klientów. Przejrzyj ofertę.

image    Współpraca

    Otrzymasz kompleksową pomoc i wsparcie w         interesującym Cię zagadnieniu. Pozwól sobie         pomóc. Chcemy być Twoim partnerem na
    drodze do pozytwynych zmian.  Nasz gabinet             zapewni Ci bazę preofesjonalistów  z róznych           specjalizacji.