Psychologia małżeństwa i rodziny  

        Podstawową komórką społeczną powinna być rodzina. Współczesny model rodziny przeżywa chwilę swoistej próby czasu. Roli rodziny nie można przecenić, szczególnie wiedzą o tym psychologowie zajmujący się tą tematyką. Proponuję Ci zatem, jeśli jesteś zaniepokojony swoją sytuacją domową, rodzinną, a nade wszystkim małżeńską - zrób krok i zmień swoje życie na lepsze, szczęśliwsze. Bogatszy o wiedzę z zakresu panujących dysfunkcji społecznych oraz ich źródeł, pozwól sobie na twórcze zmiany i takie przedsięwzięcia w zaciszu swojej rodziny, które pozwolą na zbudowanie enklawy! Silnego związku o dobrych relacjach, z właściwym wzajemnym szacunkiem i pełnego zrozumienia. Nie czekaj dłużej, już najwyższy czas! Zapraszamy do kontaktu !

                                              psychologia małżeństwa i rodzinyJeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania!

Sądzisz, że w Twoim życiu panuje chaos, a sprawy domowe, rodzinne, małżeńskie bardzo się skomplikowały....

Czujesz, że straciłeś już i wiarę i nadzieję!

Nie dogadujesz się z małżonkiem, dziećmi, widzisz, że Twoja rodzina jakby miała się rozpaść, a to co do tej pory was łączyło wydaję się sztuczne  i pozorne!

Sądzisz, że nie ma już ratunku!

A w głębi duszy czujesz, że masz  jeszcze minimalną chęć lub siłę czy potrzebę,  aby coś zmienić, coś zrobić ale nie wiesz jak  się za to wszystko zabrać, ułożyć, jak działać? Co robić?

Po prostu zadzwoń, nie czekaj, pozwól sobie pomóć, zrozumieć sytuację.

Kontakt

powrót na stronę główną